Adresa

Telefonní číslo

Email

Otevírací doba

Facebook

Recenze

Rezervujte vůz nebo pošlete zprávu

  Naši partneři

  Jsme členem Asociace kempování a karavaningu, z.s., která se podílí na zvyšující se úrovni jak na straně kempů tak i na straně lidí, kteří mají kempování jako koníček, propaguje výstavbu karavanových stání  (tzv. Stellplatzů) v ČR, poskytuje rady a sdílí se všemi zkušenosti.

  Prodejce a servis obytných automobilů Campingworld Neugebauer, s pobočkou v Říčanech u Prahy, který má více než 20 let zkušeností.

  Společnost Vansafe je poskytovatel pojištění kauce při pronájmu obytných aut. Pokud máte starost, že kvůli nečekané chybě přijdete o kauci při pronájmu obytného vozu, už nemusíte. Více informací se dozvíte po rozkliknutí odkazu.

  FOR CARAVAN je jediná specializovaná výstava obytných automobilů, karavanů a doplňků v Čechách. Koná se každoročně na výstavišti v Praze – Letňanech.

  Vinařský Stellplatz Annovino Lednice se nachází v samém srdci kouzelného Lednicko-valtického areálu. Součástí Stellplatzu je kompletní servis včetně splachovací toalety, sprchy, venkovní kuchyňky a ohniště. Zázemí tvoří přilehlá Vinařská stodola s možností posezení.

  Přejít nahoru
  Scroll to Top